top of page

Privatumo politika

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Renkami duomenys

Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą. Surinktus duomenis apie www.palepekaunas.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Slapukų naudojimas

Jums besilankant www.palepekaunas.lt interneto svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį mūsų interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi www.palepekaunas.lt interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę mūsų interneto svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus.

Mes, www.palepekaunas.lt naudojame „Google Analytics“ duomenims rinkti. Mums reikia šių duomenų, kad suprastume, kaip naudojatės mūsų svetaine, kad galėtume pagerinti jos dizainą ir funkcionalumą. Mums taip pat reikia duomenų, kad galėtume kuo geriau išnaudoti rinkodaros kampanijas. (žr. „Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas)

Vykdydami tiesioginės rinkodaros veiklą, naudojamės „Google Partners“ reklamos sistema. Tokiu būdu galime pateikti aktualius pasiūlymus. Šiuos nustatymus gali pakeisti čia. Norėdami daugiau sužinoti apie „Google“ reklamą ir jos privatumo politiką, spustelėk čia
 

Vykdydami tiesioginės rinkodaros veiklą, galime naudotis „Facebook“ reklamos platforma, kuri padeda mums nustatyti pirkėjų poreikius, remiantis slapukų surinkta informacija. Daugiau apie „Facebook“ privatumo politiką sužinosi spustelėjęs(-usi) nuorodą. Be to, spustelėjęs(-usi) šią nuorodą pakeisi savo reklamos nustatymus „Facebook“ platformoje.

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus.
Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės, juos galite rasti naudojamos naršyklės parinkčių meniu:

Pažymime, kad naudojamų slapukų pašalinimas arba blokavimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir kai kuriems jos funkcionalumams, taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų naudojimąsi portale prieinamomis paslaugomis.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis.

Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu palepekaunas@gmail.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.palepekaunas.lt/

Tinklalapis priklauso ir jį administruoja:

Įmonės pavadinimas MB  „Renginių palėpė“

Įmonės Kodas: 306431131
Telefonas: +3705391732
El. paštas: palepekaunas@gmail.com

bottom of page