top of page

Erdvėje rasite

Garso sistema

2x kolonėlės ir mikšeris, muziką galima leisti per android/iphone telefonus ar kompiuterį. Šių kolonėlių garso renginiui ar vakarėliui puikiai užtenka.

Sėdimos vietos

Turime atskirų 60 kėdžių (jos visados yra laikomos erdvėje sandėliuke, tad jeigu jums reikia jas galite naudoti), dvi sofų erdvės (prie vienos gali sėdėti apie 5 žmonės, prie kitos apie 12 žmonių), prie didesnės sofų erdvės yra 4 (apvalus 4x 90cm) staliukai, o taip pat erdvėje turime dar 7 stalus, kurie gali būti naudojami įvairiai (4x stalai 67x67cm, 3x stalai 67x110cm)

Galime rekomenduoti

Maisto bei serviruotės mes nesuteikiame tačiau galime rekomenduoti tiekėjus kurie gali atvykti į erdvę ir suteikti jums: šaltus užkandžius, karštus patiekalus, stalo serviruotę, aptarnaujantį personalą ir t.t.

Šviesos įranga 

Erdvėje dauguma apšvietimo reguliuojasi šviesumas, galite padaryti šviesiau ar tamsiau. Turime disco rutulį.

Baro erdvė

Turime stacionarią baro erdvę kurioje yra kriauklė, arbatinukas vandeniui, daug lentynų ir šaldymo kamera kurioje galite laikyti ledukus gėrimams, arba nustatyti šaldymo kamerą į šaldytuvo opciją ir sudėti gėrimus.

Erdvėje turime

Yra dvi atskiros nedideles patalpos, vienoje iš jų labiau skirta poilsiui, joje yra sofutė bei staliukas. Kita patalpa truputėlį didesnė, joje yra šaldytuvas laikyti maistui, šioje erdvėje dažnai įsikuria maisto tiekėjai. Du tualetai.Monetinis stalo futbolas.

bottom of page